Bir D&R Alışverişi (Heyecandan ölmeye izin var mı ?)- Aynı Yıldızın Altında

23 Haziran 2013 Pazar İçim içime sığmıyoor.Hem ilk alışveriş yazımı yazıyorum hemde en çok istediğim üç kitabı alıp geldim alışverişten.Tabii D&R'a girince insanın ağzı açık kalıyor ne yapıcağını şaşırıyor o kadar çok kitap var ki ve hepsi listemde neredeyse.
(Burda cehenemi bulamamıştım o yüzden sadece Elit ve Aynı Yıldızın Altında var kusura bakar bilirsiniz.)


Ne kadar güzel duruyorlar değil mi ? Hele "Aynı Yıldızın Altında" hem ciltli hemde o kadar güzel bir konusu var ki.Aslında bana ilk konusuyla "Now Is Good"u hatırlatsa da ammmaan dedim.Ve hemen aldım.Almadan önce konusundan bile haberim yoktu.Ama bloggerlar arasında hep görüyordum ve Vera dedim hemen almalısın,okumalısın ve yorumunu yazmalısın.Aslında "Eğer yaşarsam"ı ve "Kolay"ı çok aradım ama nafile bulamadım.Vee Hush Hush serisinden sonra ilk ciltli kitabım olaraak oscar goes tooo Aynı yıldızın altında !!! Dadaaataaataa.

(Ama ne kadar güzel duruyor öyle değil mi ?)

 D&R'a girdiğimde çok satanlarda üç numara da eliti gördüm.Bir an çığlık atıcaktım (hayıır atmadım kesinlikle) sonra yanımdaki kızların bana nasıl baktığını görünce kendimi frenledim.Elit'in çıkmasını sabırısızlıkla bekliyordum.Ki "beni seç"i ilk çıktığında alıp konusuyla beğenmeyip kitaplığım bırakmıştım.Aradan haftalar geçtikten sonra alıp bir günde bitirmiştim.Eee Elit'i görmüşüm tabii ki de önceliğim oydu.Kendisi kitaplığımdaki beşinci DEX kitabım olur.Yaaay ! (sakinim sakinim)
Bir de orda "Tutkulu Notalar"ı da gördüm.Ohh yooo dedim ama aldığım üç kitaptan sonra malesef ki kitap limitimi doldurmuştum.O yüzden tutkulu notalar giderken bana kızgın bakışlar atıyordu.
Şimdi diyiceksiniz bu kız çok az kitap almış niye alışveriş postu yazıyor diye.Uzun zamandır yaklaşık 7-8 gündür staja başlamış bulunmaktayım.Ve bu sırada perişan halde eve geliyorum kendimi direkt yatağa attığım gibi uyuyorum ne kitap okumaya ne de yorum yazmaya vaktim oluyor (zaten yorum yazmak için ilk kitap okumam lazım ki daha bir kitap bitirmedim aslında uyanmış ve kırmızı piramitin yorumlarını yazıcaktım -yazıcam söz bak valla- tabii yazabilirsem).Suçluluk duygusuyla ve kendimi gazlamamla kitap aldım artık eski kitap okuma hızıma dönebilirim.

Asıl sorun ben hangisinden başlıyıcam ? 
5 yorum:

 1. AYNI YILDIZIN ALTINDA :((((((((((((((( YA BENDE İSTİYORUUUUUM BANANE YAAAAAAAAAA :( ELİT'İ DE ALMIŞSIIIN AĞLİCAAAM ŞİMDİ :(((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemen başladıım aynı yıldızın altındaya şimdi 100 küsürlerdeyim :D Çok güzelmiş yer yer sıkıcı olabiliyor ama cidden güzel bir kitap , eliti ne zamandır istiyordum çok satanlarda görünce dayanamadım :D

   Sil
 2. Güle güle oku bitirince güzelse bana dersin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O kadar güzeldi ki -şimdi bitirdim yorumunu yazıcam- bir saattir kendime hakim olamadan ağlıyorum :(

   Sil
 3. Kısmetse aynı yıldızın altında kitabım yarın elime geçecek :) İlk defa bir kitap için bu kadar heyecanlıyım :) Keyifli okumalar ;)

  YanıtlaSil

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS