Alışveriş alışveriş , ya da sadece kararsızlık ?!?!?

16 Temmuz 2013 Salı


Kargoyu aldığım gibi fotoğrafını çektim arkadaşlar ! Çok heyecanlıyım şu anda.Opal için mi Kemikler Şehri için mi bilinmiyor ama sanırım kalbim duracak ! 

Her gün alışkanlığım olduğu üzere cumartesi günü de okuoku.com'da sepetime kitap ekleyip çıkarıyordum.O sırada "KARGO BEDAVA" yazısını gördüm.Nasıl heyecanlandığımı siz hayal edin artık.Sonra bir hevesle annemle konuştum.Ve pazar günü akşam üstü siparişimi vermiştim ! 

Ve bu gün salı -bilmeyeniniz yoktur herhalde- mng kargodan aradılar.Saat 11de -uyuyordum o zamanlar o yüzden annem konuştu- ve kargomuzun gelmiş olduğunu bildirdiler.İki günlük kısa bir süre içinde beklediğiim iki kitaba kavuştum ! Tabiii kardeşim için de iki kitap siparişi vermiştim.Gölgelerin efendisi serisine resmen bayılıyor -malesef ben konusunu bilmiyorum- 4üncü kitabını neredeyse dört saatte bitirdi.Ve 5le 6yı görünce o da benim gibi heyecanlamıştı.

 Görüldüğü üzere kitaplar sağ salim elimize ulaştılar bir de üstüne küçük ön okuma gibi "Beslemenin Günlüğü"nü göndermiş okuoku bize.Teşekkür ederiz.Alttaki ayraçlarda kutudan çıktı.Bu üçüncü alışverişimizdi.Ben de artık ne zaman ayraç göndericekler diye düşünürken sonunda gönderdiler ! 


Burdan okuoku.com'a çok teşekkür ediyorum bu kadar kısa sürede teslimatı yaptıkları için :) 
Bir de sizce ilk opal'i mi okumalıyım yoksa kemikler şehri mi ? 

2 yorum:

  1. Kargo-kitap resmini görünce direkt buraya uçtum! :D Opal mi Kemikler Şehri mi diyosun..... Çok zor bir seçim... Daha da heyecanlanmak istiyorsan Kemikler Şehrinden başla ama yok ben daha fazla okumadan duramıycam diyorsan Opal'e giriş yap canım :))

    Bende kardeşime şu seriyi öneriyim bari yoksa benim kitaplarıma dalıcak :D

    YanıtlaSil
  2. O zaman kemikler şehrine başlıyorum :D Kalın olması da çok güzel iyi ki kalın :D Sanırım kardeşim sayesinde ben de bir çok seriyi biliyorum :D O da benim gibi sadece zevklerimiz ayrı :)

    YanıtlaSil

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS