İyi Bayramlar ! - Şu aralar ne okuyorum ?

7 Ağustos 2013 Çarşamba

Hazır yarın bayramken durdum düşündüm ve bayram postu hazırlamam gerektiğine karar verdim.Sonra dedim hazır  bayram postu hazırlıyorum kısacık olmasın ve "şu aralar ne okuyorum ?" postu yazayım aynı anda dedim ve tadaaaa birleşik postla karşınızdayım.

Öncelikle hepinize iyi bayramlar.Umarım büyüklerinizin yanında kendinizi rahat eder benim gibi kuzenlerinizle buluşur ve bol bol dedikodu yaparsınız.Benim bu bayram kuzenim nişanlanıyor.Onun için biraz buruk içim ama sizin bayramınız umarım benimkinden daha iyi geçer.Ve  bol bol harçlık toplamaya bakın ! Hepsi kitaplar için bunu da unutmayın.

Yukarıdaki resim de şu aralar ne okuyorumun tam altını çizen bir resim bence.Deniz Tanrıçası bitti aslında yorumunu yapıp yapmama konusunda pek rahat değildim.Ama kötü de olsa yorumunu yazdım ben bayram tatilindeyken yayınlanıcak.Blog boş kalmasın yokluğumda dedim.Herhalde dönüşte de ateş tahtının yorumunu yazarım.Kitabı şimdiden yarıladım.Birinci kitabı daha çok sevmiştim.İkinci kitap ne bileyim tımam kendimi yoruma saklıyorum.

Benden bu kadar siz şu aralar ne okuyorsunuz ? Bayramda nereye gidiceksiniz ? Kuzenlerinizle dedikodu yapıcak mısınız ? Vee hepinize iyi bayramlar ! Umarım bayramınız güzel geçer :)

4 yorum:

 1. Bende bayram harçlıklarımı kitaplara harcamayı çok isterdim. Ama liseye kayıt yaptırcam. Okul kıyafetleri, okul eşyaları derken bitecek param :( Fizik,kimya derken de ben biteceğim. Sbs girmişti bir de bu dersler girecek :'(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk sene öyle oluyor sonraki seneler hele onuncu sınıfta çok rahatlarsın :) Bu sene okuyabildiğin kadar okumaya bak yine 11 ve 12'de hiç okuyamıyıcaksın :)

   Sil
 2. Senin de bayramın kutlu,mutlu olsuuun. :) Mary mary'i okuyorum şuan. James Patterson'un. Şimdilik güzel gidiyor. Bakalım ileride neler olacak. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çook teşekkür ederim çok sevindirdin beni :) Mary Mary ilk defa duyuyorum :) Listeme eklendi bakalım nasılmış :D

   Sil

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS