The Carrie Diaries 2.Sezon 1.Bölüm

28 Ekim 2013 Pazartesi  Ah sonunda ! Uzun zamandır yazmak istiyordum aslında dizi yorumları.Tek tek bölüm bölüm.Tabii bu gün işsiz günüme denk geldi.Bende oturup dizi izledim.Sadece bir de değil bir sürü dizi izledim ! Ne kadar çok özlemişim şöyle doya doya dizi izlemeyi.

  Hele de sevdiğim dizilerin yeni sezonları gelince daha da bir seviniyorum.Örneğin The Carrie Diaries.Bildiğiniz üzere bu dizi de bir kitaptan uyarlanma.Ne kadar kitaba bağlı gidiyorlar bilmiyorum ama ben Sex and The City severlerden olduğum için bu diziyi ilk gördüğüm andan itibaren başlamak istiyordum.Ki geçen sene birinci sezonla kalıcağını ikinci sezonu getirmiyiceklerini söylemişlerdi iyi ki ikinci sezonu da yapmışlar bölümün görsellerine bayıldım !

  Özellikle de başından sonuna kadar ağzım açık Carrie'nin hareketlerini izledim.Kızımız büyümüş mü ne olmuş birden ? Güzelleşmiş sanki.Saçlar kısalınca böyle oluyor demek ki.Bir de bizim saçlara gelse o güzellik ne kadar iyi olurdu.Hiç düşünmeyelim bile arkadaşlar ne Sebastian Kydd diye biri beliricek hayatımızda ne de NY'ta bir hukuk bürosunda , dergide çalışıcaz.Bizim yerimiz laptobun klavyenin başı.Bu bile rahatlatıcı.

Aslında şurada bir güzel spoiler vermek geliyor içimden ama çok çok spoiler yiyen biri olarak söylemiyicem ve de Carrie'nin gelecekteki arkadaşlarından biriyle tanışıcağını söyliyicem sadece.Son olarak Samantha Who ? 

2 yorum:

  1. Evet Carrie çok değişmiş ya, resmen güzellik gelmiş, hep bu saçlar... Kıyafetleri de ayrı güzel zaten :/

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynı yaştaayız ama ne benim karşıma zengin bir Sebastian çıktı ne de güzelleştim ne de NYta bir işe başladım :D İşte bunlar hep şans.

      Sil

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS