The Carrie Diaries 2.Sezon 2.Bölüm | Dizi Yorumları

3 Kasım 2013 PazarŞöyle güzel bir şekilde girmeyi planlardım yazıya ama malesef sınav haftasında olduğum için daralmış,bunalmış,sıkılmış bir haldeyim.Üstüne üstelik TÜYAP'a da gidemiyorum.Tek eğlencem dizilerin yeni bölümünü beklemek ve izleyip dedikodusunu yapmak.
 Yine çok konuştum değil mi  ? Olsun zaten dizi yorumlarının eğlencesi bu sürekli konuşmak ve diziyi eleştirmek.Yalnız bu haftayla ilgili çok konuşamıyıcağım.Sinirden çatladım çünkü.
Dizi başladı ve ben çok umutluydum ! Tumblrda spoiler yemiştim ama hala umudumu saklıyor ve de sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyordum TA Kİİ Samantha'nın vücudunu görene kadar ! Evet sayın okuyucu eğer bu bölümü izliyiceksen arkanda sağında solunda yanında tavanında kimsenin olmamasına dikkat et sonra çok kötü olaylar yaşanabilir.Tecrübe konuşuyor !
 Yalnız böyle dedim dedim de çok güzel bölümdü.Kıyafetlere hayran kaldığım,müzikleri araştırıp indirdiğim bir bölümdü.Ve de çok güzel mesajlar veren bir bölümdü.Aslında şurada sizi spoilere tutup dedikodunun dibine vurmak isterdim ama ben süper biriyim ve bunu size yapmıyıcam.
  Ve ve Walt severlerin bayılacağı sahneler olduğunu söylemeliyim.Hele sonu.Spoiler yok spoiler yok :( 
 Bir başka fark ettiğim şey ise Carrie cidden olgunlaşmaya başlamış.Yeni sezon,yeni daire,iş,yeni elbiseler saç derken demek ki olgunlaşmıştaa bunu da öğrendik sayın okuyucu.Ama napıyoruz ? Carrie'yi kıskandığımız için bunu itiraf etmiyoruz !
Şimdi de bakıyorum ne yazmışım ! Çok uzun yazmışım o.o Eğer müziklerle ilgili ya da kıyafetlerle ilgili bir sorunuz olursa hemen cevaplarım.Bir başka bölümde dedikodu yapmak üzere görüşürüz ! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS