Tüyap'dan Önce Alışveriş !

1 Kasım 2013 Cuma

Ah ah şuraya keşke tüyap alışverişi yazabilseydim.Ama tüyap'a gidemiyorum.Benim yerime siz gidin eğlenin bol bol vakit geçirin tüm kitapları toplayıp gelin ! Hatta mümkünse , artemis ve pegasus çantalarından da alın.Bir de Köken'i , Kağıt Kentler'i de.Siz en iyisi tüyap'ı toplayıp evinize alın.Bende sizi ziyaret ederim.

Neyse esas konuma geleyim.Geçen haftalarda yaptığım kitap alışverişine.Aslında mini alışveriş olması lazımdı.Ama nasıl oldu da bu kadar çok kitap aldım bende bilmiyorum.

İki şehrin hikayesi sırf Will için alındı, evet.

Eğer Bursa da oturuyorsanız büyük ihtimalle metroyu bilirsiniz.Yukarda gördüğünüz üç kitap ve aşağıda gördüğünüz tırı vırı şeyleri oradan aldım.İnanamadım fiyatlarını görünce.Sepettekileri karıştırınca o kadar çok istediğim kitap çıktı ki ! Bir an kucağımda 12 tane kitap vardı ve sonra üçe düştü :( İki şehrin hikayesi ve vadideki zambak 5 TL'cik inanabiliyor musunuz ? Ben inanamadım çünkü.
 Okuoku'dan aldığım ayrıca bayram alışverişi sayılabilecek  Fırsatçı ve Mekanik Melek.Tabii Mekanik Melek'i aldım.Bir hafta sonra dayanamayıp tüm harçlığımı gittim Mekanik Prens'e yatırdım.Yani Mekanik Melek'in yorumu yakında gelecek hazırlıklı olun ! Bol duygusallı bir post sizi bekliyor. 


Son olarakta Damla'nın  blogunda yapılan çekilişte de bir kitap kazandım.İyi ki de Damla'da çıktı şansım ilk çekiiliş olarak açıkcası çok şaşırdım ve çok sevindim.Kitap daha dün eliime ulaştı ve bu yazı da Ayaklı Bela'yı bekliyordu.Eh benden bu kadar.Tüyap'a gidemiyorum gitsem kim bilir napardım :( Neyse konuşamıyacağım arkadaşlar.


9 yorum:

 1. Metro sayesinde nerdeyse tüm klasikleri okudum diyebilirim, tekrar metroya uğrama isteği geldi yazını okuyunca :)
  http://masumkedi87.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende geçende gittiğimde çıldırdım resmen diyorum ya elimde 20 kitap vardı sonra ne olduysa-aile baskısı!- bırakmak zorunda kaldım ve dört kitapla çıktım :(

   Sil
 2. :))metro gerçekten iyi..bende sen gibiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sepette ve raflarda kitaplar olması iyi , bir de arada yeni çıkan kitapları koyuyorlar :)

   Sil
 3. Ayy yavrumm seni durdurabilene aşk olsun ben kaçırıyım seni gel diyorum gidelim diyee :(( Ama yokk yokk bursa'nınki martta belki ben kaçarım size :D (Evet istanbuldaki fuardan sonra bursayı da yağmalamayı düşünüyorum)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uuu kaçırıcaksan gerçekten geliyorum :D Ya da Mart'ı bekler ve de kop kop Bursa fuarı :D

   Sil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Mekanik Meleeeeeekk!!! *_* :D Yorumunu dört gözle bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir de yazabbilsem , malum sınav haftasına girdim :( Önce tüm seriyi bitireyim sonra başlıyıcam yorumları yazmaya galiba :D

   Sil

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS