Maybe Someday - Colleen Hoover | Kitap Yorumu

24 Ekim 2014 Cuma

Kitabın Adı : Maybe Someday
Yazarın Adı : Colleen Hoover
Türü : New Adult
Puanım : 5/5 
At twenty-two years old, aspiring musician Sydney Blake has a great life: She’s in college, working a steady job, in love with her wonderful boyfriend, Hunter, and rooming with her good friend, Tori. But everything changes when she discovers Hunter cheating on her with Tori—and she is left trying to decide what to do next.

Sydney becomes captivated by her mysterious neighbor, Ridge Lawson. She can’t take her eyes off him or stop listening to the daily guitar playing he does out on his balcony. She can feel the harmony and vibrations in his music. And there’s something about Sydney that Ridge can’t ignore, either: He seems to have finally found his muse. When their inevitable encounter happens, they soon find themselves needing each other in more ways than one…


From #1 New York Times bestselling author Colleen Hoover, a passionate tale of friendship, betrayal, and romance—and the enchanting music that inspires one young woman to put her life back together.


Herkese merhabalar !
Uzun zaman sonra bekletmeden bir kitabın yorumunu yazıyorum.Bekletmeden derken bir hafta geçtiği halde hemen yazmamı bahsediyorum,ki uzun zamandır da bilgisayarın başına geçip yorum yazamıyordum.

Öncelikle bu benim okuduğum ve tam olarak bitirdiğim dördüncü ingilizce romanım.Sırasıyla saydım çünkü çok nadir başlayıp tam oturup sıkılmadan bitirebiliyorum ingilizce romanları.Söylemem gerekenleri söyledim şimdi kitapla ilgili söyleyeceklerime geçeyim.Hani Ugly Love ve Umutsuz için yorum yapmıştım da Colleen Hoover müthiş bir yazar kitapları harika gibisinden şeyler söylemiştim hatırlıyor musunuz ? Eğer hatırladıysanız bu yorumda Colleen Hoover'a nasıl yalakalık yapıcağımı okuyacaksınız çünkü sayın okuyucularım ve siz takipçilerim bu benim 2014 yılında okuduğum en güzel romanlardan biriydi ! EN GÜZEL.Altını çiziyorum.

Şimdi "ne diyo bu kız ne farkı var bu kitabın diğer kitaplardan?" diyebilirsiniz.Demenize izin veriyorum.O zaman bende size cevap vereyim bu kitap hem benim için önemli ve değerli hem de tüm duyguları o kadar güzel işlemiş bir kitap ki.Tekrar okunabilitesi çok yüksek bir kitap.Eh madem sizi bu kadar meraklandırdım şimdi kitabın konusuna geçiyorum.

Kitabımız -Maybe Someday unutanlar için- Sdyney adında 22 yaşında bir üniversite öğrencisini anlatıyor.Sadece Sdyney değil tabii ki ama Sdyney ana konumuz.Sdyney en yakın arkadaşı ile yaşıyor.Bir de sevgilisi var tabii.Sdyney en yakın arkadaşı -Tori- ve sevgilisi -Hunter-  hakkında bildiğini sandığı şeyler hakkında yanılıyor.İşte tam burda benim size spoiler vermek istediğim ama spoiler veremediğim -yanıp tutuşuyorum- bölüm geliyor.

Hah bir şeyler bir şeyler oluyor Sdyney ve Hunter -sevgilisi arasında ondan sonra kabuum ! Esas kızımız yağmurun altında bavulu ile bekliyor.İşte orada esas oğlanımız müthiş,yakışıklı esas oğlanımız çıkageliyor.RIDGE.Büyüleyici gitar çalan harika bir söz yazarı olan Ridge.

Şimdi size Ridge ve Sdyney hakkında bir şeyler söylemek isterdim.Ama söylersem nasıl okursunuz nasıl ilerler kitap bilemiyorum.Çünkü okuyamaz ve kitaptan zevk alamazsınız ama şunu söylemeliyim ki SDYNEY VE RIDGE'DEN NEFRET EDİYORUM.Ayrıca AŞIĞIM.

Vee fangirllüğüme izin verirseniz giriş yapacağım.KİTAP MÜKEMMELDİ.KİTAP HARİKAYDI.KİTAP TÜM HAYALLERİMİN -SON KISMI- DİLE GETİRİLMİŞ HALİ.Sdyney ve Ridge birbirleri için yaratılmış şarkılar tüm sözleri Allahııım ! Hepsi mükemmel bir yapbozun parçası gibi.

Demem o ki gidin ebook olarak indirin okuyun dedikodu yapalım.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS