[KİTAP TANITIMI] Yağmur Yağarken - Lisa De Jong

8 Temmuz 2015 Çarşamba

Kitabın Adı: Yağmur Yağarken
Orjinal Adı: When It Rains
Yazarın Adı: Lisa De Jong
 Yayınevi: Go! Kitap
Türü: NA,Dram
Hayatım bir gecede sonsuza dek değişti.

Beau benim ilk aşkımdı. Sonra her şey altüst oldu. Artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Ona nedenini söyleyebilsem keşke. Ama söyleyemem. Hiç kimseye söyleyemem. Ona ne kadar ihtiyacım olduğunun farkında bile değilmişim. Ta ki gidişiyle yapayalnız kalana kadar.
Sonra Asher Hunt çıkageldi. Büyüleyici bakışları ve muzip gülümsemesiyle... Herkes ondan uzak durmamı söylüyordu. Oysa onun tek yaptığı beni esir alan acılarımı dindirmekti.
Ben, kaderimin o yağmurlu gecede mühürlendiğini sanıyordum ama Asher bana bunun sadece yeni bir başlangıç olduğunu gösterdi. Beni kurtardı. Bana yeniden umut verdi.
Ama şimdi hayatım bir sır yüzünden bir kez daha altüst olmak üzere…

 Herkese merhabalar !
  Uzun zamandır post girmiyor,paylaşmıyordum.Go! Kitabın yenilerinden bir tanesini sizinle paylaşayım dedim.Hazır mükemmel bir kitap çıkıyorken bir de konusu da,kapağı da harikayken haberiniz olsun sonra da bol bol dedikodu yapalım dedim *-* 

  Go! Kitap harika kitaplar çıkarmıyorlar mı sizce de ? Yağmur Yağarken de hemen çıksa da kitaplığımızdaki yerini alsa.Şahsen ben acayip sabırsızlanıyorum *-* 

  Kitap çıktığı gibi ya da alıp okuduğum gibi burda olucam okuyucu sonra da bir güzel dedikodu yaparız ^^ Şimdilik benden bu kadar ! 


BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!


 Sevgiler,
VeraBeni buralarda da bulabilirsiniz;


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS