Gözlerindeki Canavar - J.M.Darhover | Kitap Yorumu

26 Ağustos 2015 Çarşamba

Kitabın Adı: Gözlerindeki Canavar
Orjinal Adı: Monster in His Eyes
Serinin Adı: Monster in His Eyes (#1)
Yazarın Adı: J.M.Darhower
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Türü: NA (New Adult)

Kırmızı Başlıklı Kız, Koca Kötü Kurt'a âşık olursa… Ignazio Vitale iyi bir adam değildi. Onu ilk gördüğümde tehlikeyi sezmiştim. Karanlık ve öldürücü… Büyüleyici ve ürkütücü... İstediğim her şey ve ihtiyacım olan son şey... Saplantı…

Beni ağına düşürmesi, yatağa atması ve hayatına dahil etmesi çok uzun sürmedi. Onun sırları vardı, hayal bile edemeyeceğim sırlar… Gözlerindeki karanlık, ürkütücü ve heyecan vericiydi. O, yakışıklı prens maskesi ardına gizlenmiş bir canavardı ve maskesini çıkardığında her şey değişmişti. Ondan nefret etmek istiyordum. Bazen ediyordum da... Ama bu onu sevmeme engel olmuyordu.

MERHABA İNTERNET!

  Bu gün güne müthiş bir huzur ve mutlulukla başladım ve kendi kendime dedim ki "Bu gün yorum yazmalısın hem de gözlerindeki canavarını yorumunu!".Sonra bilgisayarın başına oturdum ve tadaa buradayım sevgili okuyucu.

  Bu yorumu yazmayı tam olarak-bir bakayım ayın 9undan beri bekletiyormuşum.Daha fazla yazmazsam aklımdaki detayları unutup kitabında yorumunu yazmayabilirdim.O yüzden bence de yorum yazmanın tam zamanı.Kaplumbağa hızıyla yorum yazdığımı biliyorum ama eh ben buyum  vee sizin beni bööyle de sevdiğinizi biliyorum.Ah çok sevgili okuyucularım benim.

  Tamam tamam kısa sohbet anımız geçtiğine göre kitabın yorumuna başlayabilirim.

  Esas kızımızın ismi Karissa, kendisi bir üniversite öğrencisi.Pek sosyal olmayan derslerine çalışan ve bursla okumaya hak kazanmış bir öğrenci.Bir gün karşısına çıkacak olan bu adamdan -Ignazio Vitale- habersiz bir şekilde telefonunu unuttuğu sınıfına geri döner ve o andan itibaren taparcasına baktığı bu adamın kancasına düşmüştür.Karissa'nın Vitale de çözemediği gizemli şeyler vardır.Ama Vitale ile o kadar mutludur ki bu gizemli konulara kafa yormaya bile uğraşmaz.Sonunda ise Karissa Ignazio Vitale'e kaçınılmaz bir şekilde hem aşıktır hem de ondan nefret ediyordur.

  Şimdi öncelikle şunu söylemek istiyorum.Ben bu kitabı sosyal medya da o kadar çok gördüm  ki artık okumaya başlamanın zamanı gelmiştir dedim kendi kendime.Değdi mi diye sorun.Hiçbir fikrim yok.Kitabı okurken tamam beğenmiştim,akıcı bir dille yazılmış.Hatta yazarımız bizi heyecanlandırmak için her bölüm beklenmedik olaylar eklemiş kitaba.Ama bittikten sonra "ee neydi  bu şimdi?" moduna giriyorsunuz.En azından ben o moda girdim.Ne olduğunu anlamadım.Nasıl bittiğini de.

 İkinci değineceğim  konu da KARİSSA.Ay kitabı okurken ben kanser oldum bu kız yüzünden.Ne kadar naazlı ne kadar pardonunuz ama embesil diyeceğim.Yok hiçbir şeyden memnun  olmuyor kız.Ne yapsa Ignazio bu hep bir "ayy ne  gerek vardıı" modunda.Ya bundan ya da mıymışıklığından kızdan nefret ettim.Ama haklıyım.Haklılığımı sonuna kadar savunurum.

  Amma çok yazmışım.Beni bıraksanız şurada daha fazla konuşabilirim kitap hakkında.Ama kendim uzun yorum okumayı sevmediğim için yorumlarımı olabildiğince kısa bırakmaya çalışıyorum,bir de eğlenceli tutmaya.Eğer kitabı okuduysanız yorum bırakın ve beraber dedikodu yapalım.Uzun zamandır kimseyle kitap dedikodusu yapmıyorum ve bunun çok iyi geleceğinden eminim *-* 

BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!

  Sevgiler,
VeraBeni buralarda da bulabilirsiniz;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS