[KİTAP TANITIMI] Evrene Fısıldanan Dilek - Karen McQuestion

21 Ağustos 2015 Cuma

Kitabın Adı: Evrene Fısıldanan Dilek
Orjinal Adı:  Hello Love
Yazarın Adı: Karen McQuestion
Yayınevi: Aspendos Yayınları
Türü: Romantik
Ne dilediğine dikkat et!
Andrea bir anda karar verdi ve aklına gelen her şeyi bir çırpıda yazıp bitirdi. Sonra yazdıklarını içinden okumaya başladı. Kibar, düşünceli ve şefkatli bir adam istiyorum. Gerçek bir adam, toy biri değil. Benden daha uzun boylu olmalı ve bilgisayar oyunları ya da bilardo, dart gibi oyunlara meraklı olmamalı. Benimle zaman geçirmekten hoşlanmalı, beni çekici bulmalı ve söylediklerimi gerçekten dinlemeli. Lütfen zeki biri olsun ama bana ukalalık taslayacak kadar da değil. Şöyle bir düşündükten sonra bir cümle daha ekledi. Ayrıca yaptığım esprileri anlayan biri olmalı.

Evrene bir mesajım var...
Herkes kağıtlarını almıştı. Martina anlatmaya başladı, “Yakın gelecekten beklentilerinizi düşünün. Daha iyi bir iş mi? Yeni bir ilişki mi? Yoksa bambaşka bir şey mi? Hayal gücünüzü kullanın. Bugün yapacağımız şey aslında sipariş vermek. Diyelim ki bir kitap okumak istediniz ve internetteki bir siteden sipariş ettiniz. Kitap elinize ulaştı. Peki ya sipariş vermeseydiniz, istemekle yetinseydiniz ne olurdu? Kitap elinize ulaşır mıydı? Elbette hayır. Çünkü sipariş vermediniz.
Herkese merhabalar!
Karşınızda muhteşem bir kapakla ve yepyeni  bir haberle duruyoorum.Aspendos yayınlarının bizim için yeni bir kitabı var! KAPAĞA BAKAR MISINIZ? Mükemmel durmuyor mu? Ve konusu ah,beni benden aldı.Hemen elime alıp bir çırpıda okuyup bitirmek istiyorum kitabı.Umarım siz de benim kadar heyecanlanmışsınızdır.Çünkü yakında gidip allabilicez *-*  Günün en güzel haberini verdiği için ASPENDOS yayınlarına teşekküür ediyorum.

BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!


 Sevgiler,
VeraBeni buralarda da bulabilirsiniz;

2 yorum:

  1. Kitabın kapağı tam bir yaz havası veriyor zaten. Çok hoş gözüküyor :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle katılıyorum,alıp okumak için sabırsızlanıyorum bir de anladığım kadarıyla incecik hemen bitirilebilecek gibi *-*

      Sil

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS