Savaşçı - Melissa Landers | Kitap Tanıtımı

26 Temmuz 2016 Salı

SAVAŞ KAPIDA. Gezegenlerinin geleceği Cara ile Aelyx’in elinde.

Ölümcül bir darbeyi savuşturup iki dünya arasındaki ittifakı güvence altına alan Cara ile Aelyx nihayet bir tatil yapabilecektir. Tam da hayal ettikleri gibi bir yer olan minik kolonilerinde günlerini sahilde midye toplayarak ve birbirlerinin kollarında uyuyarak geçirirler.
Ama tatil kısa sürer.
Dünya ve Leihr gezegenleri arasındaki anlaşma, her iki gezegeni de ortadan kaldıracak kadim bir gücü uyandırmıştır. Yıldızlararası barışın gizemli koruyucuları olan Ariboller bu ittifakı galaksiye karşı bir tehdit olarak görmektedir. Dünyalıların ve Leihrlilerin ittifakı bozup kendi gezegenlerine dönmeleri için bir ay süreleri vardır, yoksa her iki ırk da Ariboller tarafından ortadan kaldırılacaktır.

Kalbimin gümlediği duyabiliyor musunuz ey okuyucu? Peki ellerimin terlediğini görebiliyor musunuz? Hı tamam göremiyormuşsunuz..Eh o zaman konuya geçeyim.Melissa Landers'ın yazdığı Yabancı,İşgalci kitaplarının devamı Savaşçı sonunda çıkıyor! Aslında sonunda demiyeyim bence çok hızlı oldu.GO! kitap şu aralar baya etkin benden demesi.Önümüzdeki günlerde neler görücez bakalım...


BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!

  Sevgiler,

Vera
Beni buralarda da bulabilirsiniz;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS