Sahilde Okumalık 6 Kitap | Pazar 6'lısı

14 Ağustos 2016 Pazar

MERHABALAR BU YAZIYI OKUYAN KİŞİ!

Ah günlerden pazar,hava çok sıcak değil ve çok soğuk da değil.En sevdiğim hava tipinden tekrar tekrar merhaba.

Bu gün sizlerle bu haftanın Pazar 6'lısı hakkında konuşmaya geldim.Ev sahibi ve bu ayki ev sahibi için tıklayıp onların yorumlarını da okuyabilirsiniz.

Pazar 6'lılarını çok sevdiğimi söylemiş miydim? Hem blogum boş kalmıyor.Hem sizinle önceden okuduğum kitaplar hakkında ya da okumak istediğim kitaplar hakkında ve bir sürü konu hakkında konuşabiliyorum.Acayip güzel oluyor yahu! Bayılıyorum.Geçen hafta yapamamış olsam da (bu arada ikinci kez yaptığımı fark ettim..) bundan sonra gerçekten ve gerçekten sürekli yapmak istiyorum.

Öhü,konuya geçmeliyim değil mi? 

Sahilde okumalık 6 kitap

Düşündüm düşündüm ve sizin için sıraladım.


Selindrella 

Bu kitabı daha doğrusu seriyi 7inci sınıfta okumaya başlamıştım.İkinci kitabını da 8inci sınıfta okumuştum.Okurken kahkaha attığım birinci kitabı hala ara ara dönüp okuduğum bir kitaptır.Ki neleri atlattı kendisi.Elimden kimlere kimlere gitti hatta bir ara kayboldu ama peşini bırakmadım.Yaz kitabı olduğunu düşündüğüm bir kitaptır.(İlk sahil kitabı alarmı!)


Böyle ağzımın açık kaldığı bir son vardı kitapta.Sırf o yüzden ekliyorum bu kitabı da.Hatta okurken ne kadar sinir olduğumu ve sizin de okurken muhtemelen baya sinir olucağınızı aklıma getirdiğimde çıkartasım geldi ama okuyun bence bir yine de.


Konularından bahsetmediğimi fark ettim kitapların.Kapağa bakar mısınız ama? Kapak bile kendini çekiyor.Bir de eğer The Big Bang Theory'yi izliyorsanız Sheldon'ı biliyor ve seviyorsunuzdur.Sırf bu yüzden bile okumanızı öneririm.Çünkü kitapta şey,okuyun bence.(Sahil kitabı olduğunu onaylıyorum..)


Gece 

Yaz kitabımı ? Muhtemelen hayır.Hatta kış kitabı.Ama siz yazın okuyun hüzünlenin yazın mutluluğunu üstünüzden atın ve tatil havasından kurtulun diye söylemiş olayım dedim.Ha bir de yaz bitiminde okursanız daha güzel olur sankim.

Sır Tutabilir misin? 

Sophie Kinsella okuyan var mı aranızda ? Ah ben bayılırım kendisine.Hele 6ıncı sınıfta sadece kendisiyle aşk yaşıyor başka hiçbir insana bakmıyordum.Bu kitapta aklıma kazınan bir kitap oldu.Okurken heyecanlandığımı ve sürekli şaşırdığımı biliyorum,hatırlıyorum.Olup olmadık yerde kendimden bahsetmemeyi öğreten bir kitaptır kendisi.(Sahil kitabı kesinlikle)

Yağmurla Gelen Mutluluk 

Etrafınızda ilk aşkını yaşayan biri var mı? Bu kitap sizi kısa süreliğine başkalarının ilk aşkını okumaya iticek emin olabilirsiniz.Başkalarının yaşadığı/kurguladığı ilk aşkları okumayı çok seviyorum! İçim okurken eriyor.Yağmurla Gelen Mutluluğu ben kışın okudum.Ama olsun siz yazın okuyun keyfini çıkarın.


BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!

  Sevgiler,
Vera
Beni buralarda da bulabilirsiniz;

4 yorum:

 1. Sophie Kinselladan sadece Audreyi Bulmakı okudum ve kesinlikle daha fazlasını okumak istiyorum. En çok Alışverişkolik serisini ve Sır Tutabilir Misin'i duymuştum. Sanırım Kinsellaya Sır Tutabilir Misin ile devam edeceğim :>>>
  İlk görüşte aşk klişesini sevmem ama ilk aşka bayılıyorum :D Daha saf, daha mutluluk verici geliyor :')))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de nedense Audrey'i Bulmak kitabını Sophie Kinsella tarzı bulmadığım için okumadım ama sen böyle söyleyince bir bakmak istemedim değil o.o
   Ben de senin gibi ilk aşk olayını daha çok seviyorum ^^

   Sil
 2. Aralarında okuduğum kitap yok, OMG! :D Bazen hiçbir şey okumuyor gibi hissediyorum vallahi, okumadığım kitapları gördükçe -_- Neyse ya, müthiş liste olmuş bence anlattığın kadarıyla temaya uyan kitaplar seçmişsin. Kördüğüm ve Yağmurla Gelen Mutluluğu çok merak ediyorum ama merak ediyorum sadece. Henüz elimde bile yoklar :D Neyse, alışveriş sepetine eklemiş olayım senin listenle de :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bana da çoğu zaman öyle oluyor emin ol :D çoğu zaman diyorum ki neden bu kadar kitap var ve hiç birine yetişemiyormuş gibi hissediyorum ^^
   e-book olarak okuyabilirsin daha kolay oluyor cidden..

   Sil

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS