Pazar 6'lısı | Okumak istediğim 6 seri

9 Nisan 2017 Pazar
Bu günün konusu (09/04-17) okumak istediğimiz 6 seriymiş.Hiç girişmiyicektim fakat Okuyan Muggle'ın/Gözdenin ve Periodic Library/Eslem'in yazılarını okuyunca gaz geldi ve o gazla karşınızda pazar gecesi bitmeden yazıyı yazma derdine düştüm.

Aslında çok düşünmeme gerek bile yok çünkü hangi serileri okuduğumu ve hangi serileri okumak istediğimi biliyorum.Ama gaza gelip goodreads'i açtım,okumak istediğim kitaplara/serilere bakmaya başladım.Biliyor muydunuz okumak istediğim kitaplar okuduğum kitaplardan sayıca daha fazla....Ben öyle olduğunu düşünüyordum da,eh işte sadece düşünüyordum gerçek olduğunun farkında değildim.

Lafı çok uzatmak istemezdim ama uzattım bile.O yüzden sizi aşağıdaki güzelim listemle (doğum günümde geçti ki..) baş başa bırakıyorum.

PS: Goodreadste resmen 27 sayfa okumak istediğim kitap listesi var.Yirmi yedi.YİRMİ YEDİ.Nys.


1-THE LUNAR CHRONICLES

2-KAN BAĞI SERİSİ

3-SAGA SERİSİ 

4-KIZIL İSYAN SERİSİ

5-CENTİLMEN PİÇ SERİSİ

6-CHAOS WALKING SERİSİ

İçlerinden bir seri seçmem gerekirse en çok okumak istediğim seri şu anda Saga serisi.Alışılmışın dışında olarak roman formatında değil de çizgiroman formatında bir kitap.Sanırsam o yüzden ilgimi çekiyor tamamiyle.Diğerleri ise ilk kitapları elimde olan ama devam kitapları elimde olmadığı için meraktan delirip kesinlikle başlamadığım seriler.

Acaba benim gibi olan başka biri var mıdır? Elinde kitap olup devam kitapları yok diye okumayan? 

Her şekilde kitap alma işi cebe zararlı arkadaş.Ve bence bir o kadar da bağımlılık yapıcı.

BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!


  Sevgiler,
Ecrin
Beni buralarda da bulabilirsiniz;

4 yorum:

 1. Ay Günlüğü gerçekten özgün bir seri. Saga serisinin ilk cildini okuyalı baya oluyor ama kesinlikle benim de devamını getirmek istediğim bir çizgiroman serisi. Güzel bir liste olmuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay Günlüğü serisi miymiş Türkçe adı *-* Sayende bir şey öğrenmiş oldum.Kesinlikle Ay Günlüğü serisini merakla okumayı bekliyorum.Belki bu sene bitmeden okurum (umarım).Ah ah okuncak tonlarca kitap var :D

   Sil
 2. Ya yemin ederim, hepsi de okumayı çok arzuladığım seriler. Bu kadar olur 😂 Ecrin biz seninle ruh eşi filan olmayalım kız 😃😘

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahahaha olabilir bence Gözde ruh eşim sen olabilirsin :D
   Hadi beraber okuyalım bu serileri zaten ben zilyon yıl daha bekliyicem belli o zamana kadar serileri tamamlar beraber okuruz :D

   Sil

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS