Kötü Çocuklar - M.Leighton | Kitap Yorumu

27 Eylül 2014 Cumartesi

Resim thcodex.blogspot.com.tr 'den alıntıdır.

Kitabın Adı : Kötü Çocuklar Soluk Soluğa

Orjinal Adı : Down To You
Yazarın Adı : M.Leighton 
Yayınevi : Optimum Kitap
Türü : New Adult, Erotik 
Bir kız, iki erkek ve bir aşk üçgeninin ateşli hikayesi Olivia Townsend özel biri değildir. Okul ücretini çıkarmak için çalışan, babasının işlerini yürütmesine yardım eden sıradan bir kızdır. Babasını terk edecek ikinci kadın olmamaya kararlıdır, kendi hayatını askıya alması gerekse bile… Olivia için, yapması gereken şeyler bellidir. Fakat, Cash ve Nash Davenport ile tanıştıktan sonra her şey karmaşık hale gelir. Onlar kardeştir. Hem de ikiz. Cash, onun bir erkekte istediği her şeye sahiptir. Tehlikeli ve ne olursa olsun onu yatağa atmayı isteyen seksi, kötü bir erkektir. Olivia'yı baştan çıkarır ve tek bir öpücükle, kötü olduğunu unutturur. Nash, onun bir erkekte ihtiyaç duyduğu her şeydir. Başarılı, sorumluluk sahibi ve son derece tutkulu bir erkektir. Ama o, Liz'in zengin ve güzel kuzeni Marissa ile birliktedir. Yine de bu, Olivia'nın ona baktığında erimesini durdurmaz. Tek bir dokunuşla, neden asla birlikte olamayacaklarını unutturur. Olivia, onların bir şey sakladığını öğrenince, siyah beyaz olan her şey grileşir. Olabildiğince hızlı bir şekilde kaçmasını gerektiren bir şey… Ama kaçmak için çok geçtir. Olivia artık olayların içindedir. Ve aşıktır. İkisine de. İki kardeş de Olivia'nin kalbini titretir. İki kardeş de Olivia'yı heyecanlandırır. Olivia ikisini de ister. Ve onlar da Olivia'yı. Peki, Olivia nasıl bir seçim yapacak?

(Tanıtım Bülteninden)
Ay ben birbirinin aynı kitapları okumaktan sıkıldım,yazarlar birbirinin aynı kitap yazmaktan sıkılmadılar gerçekten.

Yazıya çok değişik bir giriş yaptım kusura bakabilirsiniz lakin çok içliyim arkadaşlar.Elimdeki ve piyasadaki tüm new adult kitapları okumayı kendime amaç edinmiştim bir ara hatırlarsanız tabii hala o takıntım devam ediyor.Bu vesileyle sürekli new adult kitap okuyorum.Ama artık böyle ögh geldi baydı.Çünkü kitabı alıyorsunuz diyosunuz ki "İŞTE BU O KİTAP ! BU KİTAP BENİ MUTLU EDİCEK !"  ama kitap bitiyor "Hıııı işte bitti ya olsun" moduna giriyorsunuz.Ne kadar içlendiğimi anladınız dimi ? Anladıysanız kitabın yorumuna geçebilirim.


Öncelikle kapaktan başlamak istiyorum.Bir kere bu kapak saklanmayı hakediyor.Grinin Elli Tonu'nun konusu ne kadar erotik olaylar üstüne kurulmuş olsa bile kapağı kimse anlamıyor rahatlıkla okuyabiliyorsunuz.Ama bu ne ya ? Kitap resmen erotik alarmı veriyor.Ki bu da halka açık alanlarda okunamayacağının bir belirtisi.Çok uzatmadan konuya geçmek istiyorum artık içimdeki zehri size akıtmalı ve rahatlamalıyım.

Tabii ki bir baş karakterimiz çok salak ve de her şeyi kabul eden bir bayanımız var; Olivia Townsend.Kızımız hem okuyordur hem de bir barda çalışıyordur.Ama kitabımız Olivia bir gün bara giderken diye başlamıyor onun yerine daha garip bir şekilde Olivia'nın arkadaşlarından birinin bekarlığa veda partisiyle başlıyor.Ve Olivia her karakterimiz gibi kendini Cash Davenport'un önünde rezil ediyor.Yani baş erkek karakterimize ya da baş erkek karakterimizden biri mi demeliyim ? Öyle demeliyim çünkü yakışıklı mı yakışıklı büyüleyici mi büyüleyici Cash'imizin bir de ikizi var.İsmini söyleyeyim de hep beraber gülelim çünkü yazarımız burda bizimle resmen dalga geçmiş.Cash'in ikizinin adı Nash.Çok komik değil mi ? Ah ah ondan sonra ki olayları anlatmak isterdim ama anlatırsam sizin kitabı okumanıza gerek kalmaz lakin çok açıklayıcı bir şekilde anlattım gerçi spoiler vermek için can atıyorum.Eğer okuyan varsa hemen gelsin dedikodu yapalım.

Kitapla ilgili düşündüklerime gelirsek, başlarında diyorsunuz ki hah bolca aşk okuyacağım oh be ! sonra ilerliyor kitap bir garip bir yavan beklentileriniz düşüyor, sonra yazar size bir şok yaşatıyor.Ondan sonra eh tahmin ederseniz yine beklenti ve yine hüsran.

Çok vasat bir kitap diyemem Kötü Çocuklar Soluk Soluğa için ama ikinci kitabını indirip ingilizce falan okurum derim gidip alır mıyım düşünmem lazım.-Sanki bana soruyorlar gidip alıcak mısın nolur al diye- neyse.Benden bu kadar, karar size kalmış alır mısınız almaz mısınız bilmiyorum ama okuduysanız mutlaka dedikodu yapmamız lazım.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS