[15.GKK BLOG TURLARI ]Medcezir - Emily Snow | Kitap Yorumu

17 Ocak 2015 CumartesiKitabın Adı: Mezcezir
Orjinal Adı: Tidal
Yazarın Adı: Emily Snow
Yayınevi: Novella Yayınları
Tür: New Adult,Romantik
'Seni Seviyorum Ama Sen Olmadan Da Yaşayabilirim Sadece Sensizliği Reddediyorum'

Willow Avery, çocukluğundan beri oyunculuk yapan ve imrenilecek bir hayat süren, çok yetenekli bir Hollywood yıldızıdır. Ta ki kötü alışkanlıklar edinip her köşe başında küçük suçlar işlemeye başlayana ve dibi boylayana kadar Yatırıldığı rehabilitasyon merkezinden çıktığında Willow'un etrafında kimse kalmamış, ümitleri yıkılmıştır. Kendini yepyeni bir film projesinin içinde bulduğundaysa karşısına sarışın, yakışıklı ve seksi sörf hocası Cooper'ın çıkacağını ve tüm hayatını değiştireceğini henüz bilmiyordur. Tüm dünyanın gözü yine onun üzerine çevrilmişken ve gelecek ona yeni başlangıçlar vaat ederken Willow, kendini dalgaların akışına bırakır ama geçmişindeki sırlar derisindeki yara izi kadar yakınındadır.

"Medcezir'in erkek karakteri beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı ve yoğun duygulara sürükledi. Cooper yürek hoplatan cinsten."
-Kelli Maine-

"Bu kitapta her şeyden biraz var. Romantizm, karmaşıkkarakterler, sırlar, mizah,ilginç arkadaşlıklar, erotizm… Kitap bittiğinde insan büyük bir duygu yoğunluğu yaşıyor."
-The New York Times-
Herkese merhabalar !
    Daha bu gün havaların ne kadar kötü olduğundan ve soğuk olduğundan şikayetçiyken SIMSICACIK yeni turumuzun yorumunu girmeye karar verdim.Anlayacağınız üzere bu gün benim yorum günüm ^^ YAAAY ! Uzun süredir turlara yorum giremiyordum ama I'M BACK BITCHES ! 

   Açıkçası şu an yoruma nasıl girsem nasıl başlasam diye düşünüyorum.O halde kitabın mükemmelliğinden başlıyıcam.Kitap 2015'in ikinci okuduğum kitabı.İlk kitap gibi böyle sımsıcacık tam karnınız doyduğunda tatlı niyetine okuyup sırıtacağınız kitaplardan.Elinizden bırakmayıp "Ay acaba Willow'a nolucak?" dediğiniz kitaplardan.Tam da bu tür kitaplara ihtiyacım varken benim Novella Yayınları turunu bize verdiler çok teşekkür ederiz ayrıca kitabı da gönderdikleri için ^^ Şimdiii kitabı azıcık size çıtlatacağım.Bu yorumda ne bir taşlama ne bir espri ne bir fangirllük olucak pardon sonuncusu olucak kesinlikle çünkü çok mu çok tatlı bir Cooper'ımız var ! Ve kendisi taş  mı taaaaş bir sörfçü.Eh meraklandıysanız konuya geçeyim nihaahha *-*

   Willow Avery rehabilitasyondan yeni çıkmış bir oyuncudur.Başarılı filmler çekmiş bir zamanda kendinden söz ettirmiş beğenilen bir oyuncudur.Ta ki aşık olana kadar aşık olduktan sonra kaçınılmaz bir yola girmiş ve kendini kurtaramamıştır.Kitabımız ise tam burada Willow Avery rehabilitasyondan çıktığında ve film için anlaşma imzalamaya gittiğinde başlıyor.Willow Avery ne kadar oyuncu olsa da rehabilitasyondan çıktığında ne bir yakını,ne de parası var.Dolayısıyla yeniden kendini çukura düşüren oyunculuğu yapmaya dönüyor.Oyuncu olarak baş karakteri canlandıracak olan kızımız bir sörfçüyü oynuyor.Ve filmi HAWAII'de geçiyor! Bir film için dalgalarla boğuşacak,yeri geldiğinde Cooper'la gülücek,ağlıyıcak gerektiğinde de sevicek.Ah ah anlatırken bile bu soğuk hava da musmutlu hissettim kendimi.

  Şimdi size soruyorum ben bu kitaba nasıl kıyabilirim ? Nasıl ? Kitabı okurken ağlıyor,gülüyor,seviniyorsunuz Emily Snow tüm duyguları öyle bir anlatmış ki siz de ünlü uyuşturucu bağımlısı Willow Avery'le birlikte olayları yaşıyorsunuz.(bu arada her Avery yazarken aklıma Grey's Anatomy'deki yakışıklı doktorumuz Avery aklıma geliyor *-* çaktırmayın.) 

  Açıkcası kitabı o kadar çok beğendim ki bitirdiğimde ikinci kitap ikinci kitap isteği yaşadım.Kitap bende bir Jamie McGuire tadı yaşattı.O  hissi aldım.O yüzden diyorum ki size 15.turumuzu yaptığımız Medcezir'i alın ya da turun çekilişine katılın.(büyük ihtimalle gelecekteki insan olan sen turun çekilişine katılamamış olucaksın o yüzden hemen git al kitabı run run.) 

  Son olarak da bu arada Emily Snow'a tüm böyle sevgilerimi iletiyorum.Git otur yaz kız diyorum.Ve gidip ders çalışıyorum ! 

XOXO


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS