William Herondale - Dream Boyfriend (or HUSBAND)

14 Şubat 2015 Cumartesi


Vuhuu ! Nasılsınız sevgili takipçilerim? Sizinle ilk kez bir sevgililer gününü kutluyoruz GEZGİN KİTAP KARDEŞLİĞİ OLARAK ^^ Ayayaya çok heyecanlı değil mi ? Eğer diğer aşıkları görmek istiyorsanız facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ^^ Bu sabah o kadar enerjik başlamıştım ki güne gerçi şu an oo sabah ki halimden eser yok.Neyse konuya girmenin vaktidir çünkü çok acelem var ve çok sevgili Will'ciğimle ilgili sizle konuşmak istiyorum.

Dipnot: Aslında sevgililer gününe inanmayan hediyelere inanan biriyim.Yani hediye alabilirsiniz ^^

Bundan iki sene önce onuncu sınıftayken ben bir seriye başladım.Cehennem Makineleri diye.Kitaba başlarken hiçbir bilgim yoktu.Gerçek anlamda bilgim yoktu.Kitaba başlamamla seriye aşık olmam iki kitabını da üst üste okumam bir oldu.Aman Allah'ım! O da neydi öyle kalbimden mi beynimden mi vurulmuşa dönmüştüm.Demiştim ki "Ay bu duygusal beyefendi benim olmalı!" içimden dedim tabii bunları.Dışımdan söylesem büyük ihtimalle evde küçük çaplı bir kriz çıkardı.Tabii bu kriz babam tarafından olurdu.Ve sonuçlarını ben çekerdim o yüzden Will'ciğimli gizli aşk yaşadık.Gizli derken onun haberi olmadan benim haberim olan bir aşk.Olsundu o da benim kadar harika birini görünce severidi.Değil mi ? Neyse birinci kitapta aramızda bir nefret başlamıştı.Yan yana duramıyorduk kelimelerle bile.İkinci kitapta ah ! Aşkın ne olduğunu anladım,onun nasıl harika biri olduğunu anladım.Çocuklar şu anda aşık bir fan girl görüyorsunuz karşınızda.Aşık ne kelime William Herondale diyince suların durduğu pür dikkat sizi dinlediğim bir dünyada yaşıyorsak o daha çok hayranlik kısmına giriyor.Sanırım.Kesinlikle o gruba giriyor.

Öhü öhü,heyecandan ne yazacağımı unuttum.Bazen gerçekten William Herondale yanımdaymış gibi hissediyorum.Çok duygusal değil mi ? Bence de.
Eminim bu yazıyı okurken bir çok fan girl benim yaşadıklarımı yaşayacak.Çünkü William Herondale herşeyiyle her özelliğiyle hayallerimizi süsleyen biri.O bir kahraman ! O bir aşık ! (Burada yazar sinirleniyor kime aşık olursun sen WILL ! Bunu bana nasıl yaparsın ?) O bir Ecrin'in her şeyi.Eh burada da kendimi nasıl kaybettiğimi görüyorsunuz.

İleride William'la karşılaşıcağımı biliyorum.Çünkü elbet Cehennem Makineleri de film olacak ve hayran hayran izleyeceğim onu ! Huh bu kadar aşık biri olduğumu bilmiyordum.Özellikle de bir kitap karakterine.


Son olarakta kızlar, umarım William'dan uzak durursunuz ^^ Cause he's mine.

Burada da yazıyı bitiriyorum.Yan gözle bakmayın ayııp.Oha yani.


BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!
 Sevgiler,
VeraBeni buralarda da bulabilirsiniz;


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS