Korku MİMİ?!

22 Ağustos 2015 Cumartesi


Merhaba canlarım!
Bu güüün böyle değişik bir postla karşınızdayım.Çünkü uzun zamandır mim işlerine pek girişmiyordum.Ama madem taglendim ve madem mim çok hoşuma gitti yapayım dedim.Aslında daha önceden yapıcaktım ama klavye ve bilgisayar sorunu yaşadım (ne bahtsızım!).Bundan sonra da yeni yazı köşeleri başlatıcam.Blogu böyle neşeli mi neşeli bir hale getirmeye çalışıyorum.Umarım başarabilirim.Ve ve veeee artık bir üniversiteli olduğuma göre o konuyla ilgili de bir bölüm açıcam.Yani yepyeni süprizlerim var sizlere! Amma çok konuşmuşum bence artık mime geçebilirim,geçmeliyim ve geçtim.


1- Geçmişe inip korkularının temelinden başlayalım.Küçükken seni en çok ne korkuturdu?

Ama arkadaşım bu çok zor bir soru! Hmm düşünüyordum da Tepenin Gözleri ve ne idüğü belirsiz zombiler.Çok korkuyordum.Bir de tam zıttım gibi annemin en sevdiği filmdi (seriydi?).Kuzenlerim gelince hep onu açardı ve ben ellerimi sallaya sallaya cama çıkar derin nefes alırdım.Hah bir de CHUCKY! Artık resmen itiraf etmiş oldum ama Chucky'den çok korkuyordum.Arada bir de korktuğum oluyor hala.Naparsın çocukluk etkileri...

2-Peki artık büyüdün ama yine de korktuğun çok şey var.Bu atmosferlerin hangisinde bir gece yarısı yalnız başına kalsaydın daha çok korkardın ?

Hani yalnızsındır ve korku filmi jeneriği arkaplandan çalmaya başlar sonra en olmayacak yerden ses gelir ve sen saklanırsın.Hah bak o an korktuğum an.Bir de ben gece yüzmeyi çok severim ama en çok korktuğum şeylerden birisi de ben gece yüzerken gelip birisinin tam suyun altındayken beni orada tutması ve çıkamamam.Çok korkunç.

3-Kabusların hangisini görünce etkisinden çıkamazsın?

Ben küçüklüğümden beri sık sık kabus gören biriyim.Hatta bir ara rüyadan çok kabus görüyordum.Neyse konuma döneyim gerçekçi kabusların etkisinden çıkamıyorum.Ya da şöyle demeliyim; Kabus mu gerçek mi olduğunu ayırt edemediğim rüyaların etkisinden çıkamıyorum.

4-Düşündüğünde seni ne çok  gergin hissettirir?

Aileme bir şey olması,yalnızlık.İki şey oldu ama bence kabul olur.Kabul oldu.

5-Yurt dışındasın ve ilk cadılar bayramı deneyimin.Hangi kostümü tercih ederdin?

Harika bir soru! Biraz düşünmem gerekicek.


*we heart it'te gezip cadılar bayramı kostümlerine baktıktan 15 dakika sonra*

Bulamadım.Cidden ne zor soruymuş bu.Ama sanırım Pocahontas (böyle mi yazılıyordu biri beni doğrulasın?) olmayı seçerdim.Biraz açık saçık olsa da kıyafetleri ve renkleri ah,tam benlik.

6-Olmasın tabi ama evine girip seni öldürmek isteyen biri ya da bir şey olsa nereye saklanırdın?

BUZDOLABINA ! Tabi sığsaydım.Ama sığamadığım için, ya bulunduğum evde çekyat varsa direkt hop çekyatın altına girerdim.Ya da onu takip ederdim saklanmazdım.Eh buluncaz madem gururumuzu alıp karşısına çıkalım.

7-Ruhani varlıklar sence aramızdalar mı?

Hangi ruhani varlıklardan bahsediyoruz? Üç harflilerse kesinlikle ya da melekler ve şeytansa.Onlar dışında varsa yok aga...İnanmıyorum.

8-Yaşadığın en kötü his nedir?

Çaresizlik.İlk aklıma gelen bu oldu.

9-Bir korku filminin olmazsa olmazı nedir sence?

DIM DIM DIM.Kesinlikle KORKU JENERİĞİ!

10-Hiç doğaüstü olduğunu düşündüğün  bir durum oldu mu ?

Bak bunu düşündüm ama olmadığına karar verdim.Etrafımda her gün ölen insanlar yok ya da işlenen cinayetler.Sıradan bir kızın sıradan hayatı.Beynin algıladığı değişik anlar sayılır mı? Sayılırsa onlar.


Vuhu çok eğlenceli bir mimdi! Yaparken kendi kendime çok konuştum ama eğlenceliydi.Umarım siz de okurken eğlenmişsinizdir.Eğer mim için ismimi yazmasını isteyen olursa yorum bırakması yeterli ve beni tagleyen Kitaptan blog'a teşekkür ederim *-*

BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!

 Sevgiler,
VeraBeni buralarda da bulabilirsiniz;


2 yorum:

  1. MBLAQ - Cry gifini gördüm orada saplanıp kaldım. *_* Mim gerçekten keyifliymiş bu arada :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. İstersen hemen ismini yazabilirim ^-^ Billiyor musun sırf o yüzden o gifi seçtim birinin fark etmesine sevindim :D

      Sil

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS