KİTAPLARIMI SATIYORUM!

13 Eylül 2016 Salı

MERHABA! 

Bu gün uzun zamandır düşündüğüm ama cesaret edemediğim bir konuyla karşınızdayım.O da kitaplarımı satmak! Açıkçası bu kitaplar benim beğenmediğim,arkadaşlarıma verip serinin devamının kaybolduğu,daha kapağını bile açmadığım kitaplardan oluşuyor.

Peki bu kitap satma olayı nasıl gerçekleşicek ? 

Ben bir fiyat belirledim her kitap için,o fiyatı aşağıya kitapların altına sırasıyla yazıcam eğer size de uygunsa bu fiyatlar mailleşicez (mail adresim petreous@hotmail.com -her gün kontrol ediyorum-),aynı anda ya da sırası benim için fark etmez ben kitapları size kargoluyucam ve siz de parayı bana havale yoluyla ya da bankadan hesabıma para yatırarak aktarıcaksınız.Kargo ücreti size ait olucak ama ben yollarken "kitap kargosu" diyip pttden yollamayı planlıyorum o yüzden size gelicek ücret  3 tl gibi bir fiyat olur.Bence gayet basit şartlarım,sizce de öyle değil mi ? 

Güven konusuna gelicek olursak sosyal medya hesaplarım var oradan da ulaşabilirsiniz.İsterseniz yaşadığım yerin adresini bile verebilirim (mahkemeye de verebilirsiniz ahahah) güldüğüme bakmayın.Ben de bu meseleyi ciddiye alıyorum ve de sizinle aynı kuşkuları paylaşıyorum.

Fiyatlara geçicek olursak; 


Senin için Raine Miller ( 7 tl)
Tanrıçaların Savaşı -  Kendare Blake (10 tl)
Aslında Kimse Sevmiyor - Amy Hatvany (5 tl)
Kuşlar Öterken - Evie Wild (5 tl) 
Dünyanin En iyi Kitabı (5 tl)
Kaçınılmaz (10 TL)


Uzun Metrajlı Hüzünler (5 tl)
Sıcak - Maya Banks (7 tl)
Olur Böyle Boktan Şeyler (5 tl)

BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!

  Sevgiler,
Vera
Beni buralarda da bulabilirsiniz;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS