CRASHING | Netflix Dizi Yorumu | Dizi Yorumu

10 Ağustos 2017 Perşembe

  Yaklaşık bir aydır evimizde internet yoktu.İnternet olmamasından kaynaklı ne doğru düzgün yazı paylaşabiliyordum ne de doğru düzgün yazı okuyabiliyordum.(Blog okumayı o kadar çok özledim ki ilk fırsatta tüm sevdiğim bloglara girip tüm yazılarını okumayı ve yorum bırakmayı çok istiyorum.) Ama geçen (10.08) internetimizin arızası sonunda onarıldı.O yüzden artık istediğim yazıları yazabileceğim.(Aslında yazmak istediğim çok fazla kitap yorumu,netflix dizi yorumları,kore dizi yorumu vardı fakat onları hem artık unuttuğum hem de gündemden uzaklaştıkları için malesef tek bir yazı altında topluyacağım,yazacağım yazı da en kısa zamanda gelir diyeyim,söz vermek gibi oldu ama sorun değil!)

Oh be güncellemem bitti.

Şimdi size komik,romantikli,azıcıkta güncel olan bir dizi önereceğim.

crashing netflix ile ilgili görsel sonucu

  İnternetimiz geldiğinde hemen youtube'a,filmcehennemine,netflix'e girip tırım tırım gezindim.Neler düşmüş?,güncel neler gelmiş? ve insanlar neler izliyor? diye.Aralarından netflixten beğendiğim "Crashing" çıktı.Crashing Netflix'in orjinal dizilerinden biri.Şu ana kadar sadece bir sezonu ve de 6 bölümü yayınlanmış durumda.O 6 bölümde o kadar kısa o kadar kısa ki.Zaten izlerken bölümlerin nasıl bittiğini anlamıyorsunuz.Tabii sonunda da dizinin nasıl bittiğini.

  Diziyi bitirdiğimde ilk gün boşlukta gibiydim.Bu kadar çabuk alışmama,bu kadar çok sevmeme şaşırmıştım.Sonradan herkese önermeye başladım.Eh en sonunda da size önerebiliyorum.

  Crashing önceden hastane olan ama sonradan geçim sıkıntısına düşmüş insanların kaldığı bir hastane/ev de geçiyor.Ve orada yaşayan temelde beş,toplamda yedi kişinin ilişkilerini,dostluklarını,aşklarını ve yaşamlarını anlatıyor.

  Diziyi başka dizilere benzetmeye çalışmayacağım.Ama izledikçe,güldükçe bağlanacağınızı,daha fazla bölüm arayacağınızı biliyorum.Hatta bundan eminim.Çünkü dizideki çatlak insanlar aslında sizin ne kadar normal ve sizin de onlar kadar çatlak olduğunuzu kanıtlıyor.Aynı zamanda da hayattaki normalliklerin aslında ne kadar anormal olduğunu da hatırlatıyor.

İlgili resim

  Bence Crashing hakkında size güzel bilgiler verdim.Ve bence artık gidip izlemelisiniz,çünkü sizin de diziyi merak ettiğinizi düşünüyorum.

  Umarım  Kurban Bayramı gelmeden sizinle bir sürü yazı/post paylaşabilirim,o halde;

BİR SONRAKİ YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!

  Sevgiler,
Ecrin
Beni buralarda da bulabilirsiniz;

2 yorum:

  1. Veeee sonsuzluğa doğru uzanan dizi listesine bir dizi daha eklenir, teşekkürler :D 6 bölümmüş gerçi, yakın bir zamanda izleyebilirim diye umuyorum :>

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hemen başla bitir Eslem,çook kısa bir dizicik zaten :D

      Sil

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS